Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | 379-ABO |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 2000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CFORCE |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Traktori |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- 1 omistaja
- Vinssi päivitetty tehokkaampaan+vinssinaru asennettu
- Ohjaustanko korotettu
- Hiisi syylärinnosto
- Vauhtivarikon stage 2 kytkinkitti
- Itp Cryptid 30" renkaat
- Iron Baltic pohjapanssari
- Koneen ilmanottoa parannettu sekä nostettu ilmaputket varille ja koneelle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.3.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.3.2023 |
| Kuutiotilavuus | 800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 44 kw / 60 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 691 kg |
| Omapaino | 556 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy